fbpx

Cariere

Ne marim echipa!

Angajam:

Bucatari

Cerinte:
• Experienta anterioara in organizarea si coordonarea operatiunilor specifice zonei de bucatarie si echipei de bucatari.
• Abilitati de formare si instruire a echipei, bun motivator, implicat activ in gestiune, costuri si activitati specifice bucatariei.

Responsabilitati:
*Coordonarea activitatii în bucătărie pentru realizarea preparatelor culinare
*Stabilirea necesarului de materii prime si auxiliare in functie de fluxul de aprovizionare agreat
*Recepţionarea (calitativa şi cantitativa) materiilor prime şi auxiliare, respectând reglementările sanitar-veterinare legale în vigoare şi asigurarea conservarii acestora până la introducerea în fabricaţie
*Realizarea preparatelor culinare cu grad de dificultate ridicat
*Realizarea planului de productie agreat la nivelul societatii
*Stabilirea sarcinilor zilnice fiecărui membru al echipei constituite
*Asigurarea respectarii finalizarii produselor culinare in timp real.

Salariu foarte motivant.

Contract de munca;

Program de lucru flexibil;